خرید پرفکت مانی فروش و شارژ به صورت اتوماتیک

با سرویس خرید پرفکت مانی حساب خود را به صورت آنی و بدون کارمزد اضافه و نرخ مناسب شارژ کنید و یا درآمدهای پرفکت مانی خود را در کمترین زمان نقد کنید. با استفاده از این سرویس شما میتونید حساب پرفکت مانی تون رو شارژ کنید و سپس به شارژ اکانت های خارجی خودتون بپردازید و یا به بازارهای آسیای شرقی دسترسی داشته باشید و از سایت ها خرید کنید.

پرفکت مانی

خرید و فروش اتومات پرفکت مانی و نقد درآمدهای شما

در تالارارز شما می توانید با نرخ مناسب و بدون کارمزد اضافه در 24ساعت شبانه روز پرفکت مانی خود را شارژ کرده و یا درآمدهای ارزی پرفکت مانی خود را نقد کنید.

قیمت مناسب
نرخ مناسب

درآمدهای دلاری خود را با نرخ مناسب به نقد کنید و همچنین با نرخ مناسب اکانت های خود را شارژ کنید.

خرید و فروش فوری
فروش آنی و خودکار

اکانت پرفکت مانی خود را در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به صورت خودکار و آنی شارژ کنید.

نقد درآمدهای ارزی
نقد فوری درآمدهای ارزی

درآمدهای ارزی خود را که به صورت پرفکت مانی دریافت می کنید به صورت خودکار و با بهترین قیمت نقد و دریافت کنید.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی (Perfect Money) یک سیستم آنلاین پرداخت است که به افراد اجازه میدهد تراکنش های مالی خود را سریع و مطمئن در بستر اینترنت انجام دهند. برای استفاده از پرفکت مانی نیازی به داشتن حساب بانکی یا کارت اعتباری نیست. حتی بدون داشتن اکانت پرفکت مانی نیز با استفاده از ووچر های آن می توان از این سرویس استفاده کرد و به نقل و انتقال پول پرداخت. برای داشتن حساب پرفکت مانی به صورت رایگان وبلاگ ما را مطالعه کنید.

مطالعه وبلاگ
پرسش های پر تکرار

برخی از پرسش های متداول مشتریان را بخوانید. همچنین در صورتی که سوال بیشتری داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

حساب های پرفکت مانی سقف واریز و برداشت ندارند و شما پس از افتتاح حساب پرفکت مانی حتی بدون ارسال مدارک در سایت پرفکت مانی می توانید بدون محدودیت واریز و برداشت داشته باشید.

انجام سفارشات پرفکت مانی در تالار ارز اتوماتیک و آنی می باشد. برای انجام سفارشات کافی است وارد پنل کاربری خود شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

ما پرفکت مانی شما را خریدار هستیم. برای این منظور وارد پنل کاربری خود شده و از گزینه ی فروش به ما، پرفکت مانی و را انتخاب کرده، مبلغی را که قصد فروش دارید وارد کرده و سپس وارد درگاه پرفکت مانی شده و پرداخت را انجام دهید. مبلغ به صورت آنی وارد کیف پول شما می شود. پس از درخواست تسویه از سوی شما، ریال به حساب تان در اسرع وقت واریز می شود.

شما می توانید از ووچر های پرفکت مانی استفاده کنید. برای استفاده از ووچر پرفکت مانی نیازی به داشتن حساب پرفکت مانی نیست. با این حال داشتن کیف پرفکت مانی سریع و آسان و رایگان است. برای این منظور می بایست وارد سایت پرفکت مانی شده و مراحل ثبت نام را طی کنید. آموزش های لازم را می توانید در وبلاگ ما مشاهده کنید.

پس از ثبت نام، ایمیل و موبایل خود را تایید کنید و سپس مدارک هویتی خود را ارسال نمایید. پس از تایید آن که در ساعات کاری خیلی سریع انجام می شود، اکانت شما احراز هویت شده است. جهت تسریع در این امر، از موبایلی که سیم کارت آن به نام خودتان است استفاده کنید و مشخصات دقیق خود را تکمیل کنید و همچنین عکس با کیفیت مدارک خود را ارسال کنید.

پرسش و پاسخ
دیگران درباره تالارارز چه می گویند؟

مشتریان همواره ارزشمندترین دارایی های ما هستند. همه تلاش ما در تالارارز کسب رضایت مندی مشتریان در کنار پایبندی به قوانین ما می باشد.

خرید و فروش را همین الان شروع کنید!

هم اکنون به خانواده تالارارز بپیوندید و از مزایای آن بهره مند شوید.