نقد درآمد سایت های خارجی

فریلنسرها از جایگاه ویژه ای در تالارارز برخوردار هستند. همه برنامه نویسان، مترجمان، دورکاران و فریلنسرهایی که درآمدی در سایت های خارجی دارند میتونن درآمدهای خودشون رو در کمترین زمان و با بهترین نرخ نقد و دریافت کنند.

نقد درآمدهای سایت های خارجی

نقد درآمدهای فریلنسرها از سایت های خارجی در کمترین زمان

در تالارارز شما میتونید درآمدهایی که از سایت های خارجی به دست میارید رو در کمترین زمان و با نرخ مناسب دریافت کنید.

نرخ مناسب

نرخ نقد مناسب

درآمدهای خارجی شما رو با نرخ مناسب نقد می کنیم.

نقد فوری

نقد فوری

درخواست های نقد شما رو در کمترین زمان ممکن پردازش و تحویل میدیم.

روش های مختلف نقد درآمد

روش های مختلف نقد درآمد

تلاشمون این هست که طیف وسیعی از ابزارهای مختلف رو ارائه بدیم تا بتونیم همه درخواست های نقد درآمدهای خارجی تون رو قبول کنیم.

نقد درآمد فریلنسرها

فریلنسر به چی میگن؟

فریلسنر یا آزاد کار شخصی هست که خدمات تخصصی خودش رو به صورت پروژه ای و یا اختصاصی به صورت دورکاری به یک یا چند مشتری ارائه میده. کارفرما ممکن هست که در ایران نباشه اما به تخصص شما نیاز داشته باشه. این تخصص میتونه در زمینه برنامه نویسی، ترجمه، طراحی گرافیکی، انیمیشن و ... باشه. بعضی سایت ها هم هستند که نقش واسط بین کارفرما و مجری ایفا میکنن مثل freelacer.com یا 99design یا انواتو و ... . متخصص ها میتونن توی این سایت ها ثبت نام کنند، پروژه بگیرن و در ازای اون پول دریافت کنن و درآمد دلاری داشته باشن. اما از اونجا که تحریم های ناعادلانه ای بر مردم ایران وضع شده، دریافت پول کار راحتی نیست. اما ما برای شما این کار رو راحت کردیم. اگه دوست دارید در مورد فریلنسری بیشتر بدونید وبلاگ ما رو مطالعه کنید.

مطالعه وبلاگ

پرسش های پر تکرار

برخی از پرسش های متداول مشتریان رو بخونید. همچنین در صورتی که سوال بیشتری داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

در حال حاضر امکان نقد درآمد از سایت های فریلنسر، انواتو، پراپلرادز، وبمانی و بسیاری دیگه وجود داره. تمام تلاش ما این هست که از همه ابزارها برای نقد درآمد استفاده کنیم.

تلاش ما این هست که تمامی درخواست ها رو کمتر از 48 ساعت کاری انجام بدیم.

بله، تمامی درخواست های نقد کردن نیاز به احراز هویت داره.

به دلیل پیچیدگی های خاصی که سایت های فریلنسری دارن فعلا این سرویس رو ارائه نمیدیم.

پس از ثبت نام، ایمیل و موبایلتون رو تایید کنید و سپس مدارک هویتی خودتون رو ارسال کنید. توجه کنید که حتما سند سیمکارت موبایلتون باید به نام خودتون باشه. پس از تایید اون که در ساعات کاری خیلی سریع انجام میشه، اکانت شما احراز هویت میشه. جهت احراز هویت سریع تر مشخصات دقیق خودتون رو مطابق کارت ملی تون وارد کنید و همچنین عکس مدارک رو با کیفیت بالا ارسال کنید.

پرسش و پاسخ

دیگران درباره تالارارز چی میگن؟

مشتریان همواره ارزشمندترین دارایی های ما هستند. همه تلاش ما در تالارارز کسب رضایت مندی مشتریان در کنار پایبندی به قوانینمون هست.

همین الان ثبت نام کنید!

هم اکنون به خانواده تالارارز بپیوندید و از مزایای اون استفاده کنید.