کریپتوکارنسی ها در بانک های آلمانی

  • تالارارز
  • شنبه 9 آذر 1398
, ,

سابقا، بانک ها از ارائه دسترسی مستقیم به کریپتوکارنسی ها از طریق ارز رسمی، منع شده بودند. اما با اجرایی شدن قانون جدید مصوب در دستورالعمل پولشویی اتحادیه اروپا، این موضوع را تغیرر خواهد داد.

به گزارش منتشر شده از خبرگزاری handelsblatt این لایحه در پارلمان آلمان مورد تایید قرار گرفته، البته بر اساس آن بانک ها مجاز به استفاده از یک متولی کریپتو هستند.

رئیس شرکت مشاوره DLC ، آقای Sven Hildebrandt ، در مصاحبه با این خبرگزاری اعلام کرده است: ” آلمان به خوبی در مسیر تبدیل شدن به یک بهشت کریپتو، قرار گرفته است، قانون گزاران آلمان یک نقش پیشرو را در زمینه رگوله کردن و قانونمند کردن کریپتو دارند.”

اروپا کریپتوکارنسی بیت کوین آلمان

انجمن بانکی آلمان نیز در خصوص این قانونگزاری، دیدگاه مثبتی داشته است: “موسسات مالی، در نجات دارایی مشترکین و مدیریت ریسک، با تجربه هستند. آنها متعهد به حفاظت از سرمایه گزاران بوده و همواره به وسیله نظارت مالی، کنترل میشوند. بر این اساس بانک ها میتوانند به طور موثری از پولشویی و تامین مالی تروریسم به وسیله کریپتوکارنسی ها جلوگیری کنند.”

با نتیجه این لایحه سرمایه گزاران میتوانند با ارز خود، در کریپتوکارسنی ها سرمایه گزاری کنند، بدون اینکه مجبور باشند سرمایه های خود را در خارج از آلمان خرج کنند.

به دنبال تهیه دلار یا ارز دیجیتال با بهترین نرخ موجود و به صورت تمام اتوماتیک هستید؟ کلیک کنید تهیه دلار یا ارز دیجیتال